Merače spotreby energie

Merače spotreby energie značky Kamstrup sa vyznačujú vysokou presnosťou, zaručenou kvalitou, dokonalou prispôsobiteľnosťou a dlhou životnosťou.
Merače spotrebovaného množstva energie (teplo, voda, plyn, elektrická energia) sú vysoko modulárne s nesmiernymi komunikačnými možnosťami.
Diaľkové odčítanie a prenos nameraných údajov prostredníctvom drôtových či bezdrôtových technológií a tiež ich centrálne spracovanie patrí do úplného sortimentu vybavenia meračov.

Merače tepla a chladu
MULTICAL 803 MULTICAL 803 je robustný viacfunkčný merač tepla a chladu ideálny pre komerčné aj priemyselné aplikácie. Vyznačuje sa vysokou kapacitou, širokým teplotným rozsahom, dodatočnými možnosťami komunikácie a množstvom programovateľných funkcií. Umožňuje využívať až 4 komunikačné moduly a tým ponúka väčšiu flexibilitu a všestrannosť. Využíva sa v systémoch s teplonosným médiom voda pre teploty od 2°C do 130°C a so všetkými prietokomermi od qp 0,6 m 3/h do 15 000 m 3/h. …viac »

MULTICAL 603 MULTICAL 603 je nový flexibilný merač typu plug-and-play s automatickou detekciou ultrazvukových snímačov prietoku ULTRAFLOW, konfigurovateľný priamo na mieste inštalácie. Je vybavený niekoľkými dokonalejšími komunikačnými modulmi (M-Bus, Wireless M-Bus, Mod-Bus, BAC-net).
Moduly drôtového M-Bus rozhrania už nie sú napájané batériou merača, ale priamo z hlavnej zbernice M-Bus Mastra, čím se znižuje vlastná spotreba merača a predlžuje životnosť batérie. …viac »

MULTICAL 403 MULTICAL 403 je nový kompaktný ultrazvukový merač tepla, chladu a kombináciu teplo - chlad s modernou konštrukcoiu. Je určený na meranie energie v takmer všetkých typoch tepelných systémov. Má nové vylepšené funkcie a pomôže vám ušetriť čas a optimalizovať prevádzku. Pomocou tlačidiel na čelnom paneli umožňuje individuálnu konfiguráciu všetkých parametrov vrátane umiestnenia prietokomeru na vstup/výstup, jednotky energie a ďalších položiek. …viac »

MULTICAL 302 MULTICAL 302 predstavuje špičkovú technológiu v kompaktnom balíku. Jeho minimálne rozmery umožňujú inštalovať tento všestranný kompaktný merač tepla a chladu kdekoľvek. Merač môže byť počas inštalácie otočený aj vo veľmi kompaktných systémoch, čo vždy umožní optimálne odčítanie z displeja. …viac »

MULTICAL 602 MULTICAL 602 je multifunkčný merač energie na meranie tepla a chladu spolu s prakticky akýmkoľvek impulzným prietokomerom a s párom dvoj alebo štvorvodičových snímačov teploty. Pri použití s ultrazvukovým prietokomerom Kamstrup ULTRAFLOW sú dostupné ďalšie zaujímavé funkcie. …viac »

MULTICAL 6M2 MULTICAL 6M2 je univerzálny merač spotreby energie špeciálne určený pre zmesi kvapalín pre stredné teploty -40 až 140 °C. Pomocou merača MULTICAL 6M2 získate údaje potrebné k optimalizácii systému. Bez ohľadu na to, či ho použijete na komfortné chladenie alebo solárny ohrev, získate maximálnu energetickú účinnosť a vyťažíte maximum zo svojej investície do čistých energií. Je kompatibilný s väčšinou bežných nemrznúcich kapalín. …viac »

Ultrazvukové vodomery na studenú aj teplú vodu
Flow IQ 3100 Flow IQ 3100 nový ultrazvukový vodomer na studenú vodu určený najmä pre bytové domy a obchodné centrá.
Puzdro merača vyrobené z plastu PPS, je namontované na meraciu trubicu z mosadze alebo nerezovej ocele. Merač môže byť inštalovaný vertikálne aj horizontálne, je rýchlo montovateľný nezávisle na existujúcom potrubí a podmienkach inštalácie. …viac »

MULTICAL 21 MULTICAL 21 sa používa na meranie spotreby studenej a teplej vody v individuálnych domoch, bytoch ako aj v obchodných prevádzkach a priemysle. Ultrazvukový princíp merania garantuje vysokú presnosť a dlhodobú životnosť.
Vodomer neobsahuje pohyblivé časti, čo spôsobuje, že MULTICAL 21 je odolný voči opotrebeniu a nečistotám. …viac »

MULTICAL 62 MULTICAL 62 sa používa na meranie spotreby studenej a teplej vody v obchodných prevádzkach, priemysle aj individuálnych domoch.
Ultrazvukový prietokomer neobsahuje pohyblivé časti, ktoré by sa používaním opotrebúvali, čo významne predlžuje životnosť merača. Aj pri veľmi nízkych prietokoch si merač zachováva vysokú presnosť počas celej životnosti. …viac »
Na začiatok stránky