Funktel GSM Security System

Nový GSM bezpečnostný systém: Maximálna mobilita, optimálna ochrana, nízke kapitálové investície.

GSM Security System umožňuje rýchle zabezpečenie nielen odlúčených pracovísk, ale aj všetkých typov priemyselných aplikácií vrátane tých na vzdialených miestach, na staveniskách na zelenej lúke, pre predajcov alebo logistický sektor. funktel GSS je individuálne konfigurovateľný systém osobnej núdzovej signálizácie, ktorý využíva dostupné pokrytie GSM ako platformu pre vaše bezpečnostné riešenie – flexibilné, bezpečné a podľa potreby vysoko škálovateľné.
Upozorňovanie, lokalizácia, hlasová komunikácia a poplachové správy ponúkajú vašim zamestnancom najväčšiu bezpečnosť.

funktel GSM Security System

Pre dosiahnutie optimálnej mobility a rýchleho vybudovania bezpečnostných riešení v podnikoch alebo v priemyselných aplikáciách sa využíva súčasné takmer celoplošné pokrytie mobilnou sieťou (GSM). Núdzové spojovacie body možno zriadiť jednoducho, rýchlo, lacno a prakticky kdekoľvek.
Robustné telefóny PES (Personal Emergency System), prenášajú osobné poplachy, ktoré boli spustené manuálne alebo automaticky, do riadiaceho a alarmového centra a zároveň aj do ďalších zariadení PES.
Polohu GPS potom možno presne definovať pomocou batériovo napájaných, ľahko inštalovateľných Bluetooth majákov. Dosiahne sa tým účinná ochrana v nebezpečných prostrediach. Pre oblasti, v ktorých PES zariadenie nemôže využívať GSM sieť (ako sú pivnice, tunely alebo tienené oblasti), je možné dátové a lokalizačné pripojenie jednoducho preniesť cez WLAN sieť.
Špecifikácia:

  • Kompletný PES systém s vlastným poplachovým riadiacim centrom pre zabezpečenie odlúčených pracovísk vo vnútri aj vonku
  • Certifikované Združením poistenia zodpovednosti zamestnávateľov (Nemecko) podľa DGUV 112-139 / DIN VDE V 0825-1 / -11
  • Okamžité spúšťanie všetkých alarmov cez mobilnú sieť aj záložnú WLAN sieť
  • Lokalizácia vnútorných/vonkajších priestorov pomocou Bluetooth majákov
  • Poplachové správy v prioritnom režime
  • Spustenie alarmu s automatickým nastavením hlasového GSM spojenia

TOP Produkty

funktel RG310 – Personálny núdzový signalizačný GSM telefón

Nový personálny núdzový signalizačný telefón pre systém funktel GSS PES ponúka to najlepšie, čo existuje na trhu.

Kompaktný a ľahký, ale aj extrémne robustný vďaka triede krytia IP68. Robustný operačný systém Android, do ktorého používateľ nemôže zasahovať, chráni zariadenia pred problémami spôsobenými softvérovými chybami alebo automatickými aktualizáciami.
Tvar krytu a klasická klávesnica umožňuje ovládanie jednou rukou aj v rukaviciach a bez vizuálnej kontroly, čím ponúka optimálnu prevádzkovú bezpečnosť v porovnaní so smartfónmi s dotykovým displejom. V prípade prostredia s rizikom výbuchu – ako napr. priemysel alebo chemický sektor – je k dispozícii verzia s certifikátom ATEX vo forme IS320.1 Ex.